Corsair News

04 Jun 2024

Od chłodzenia po obudowy - CORSAIR wiedzie prym dzięki szerokiemu wachlarzowi premier produktów zaprezentowanych na Computex.

Od chłodzenia po obudowy - CORSAIR wiedzie prym dzięki szerokiemu wachlarzowi premier produktów zaprezentowanych na Computex.: Computex2024 PR 7

Taipei, Tajwan, 4 czerwca 2024 r. – firma CORSAIR (NASDAQ: CRSR) przedstawiła dziś szeroki wachlarz ambitnych i wydajnych produktów. Tegoroczna wystawa na targach Computex obfituje w nowe potężne układy chłodzenia, ulepszone zasilacze i wszechstronne obudowy komputerowe, które spodobają się zarówno początkującym, jak i doświadczonym konstruktorom komputerów.

Computex2024 PR 2

Szczytowa wydajność chłodzenia i zwracający uwagę wygląd: Nowa kolekcja wentylatorów CORSAIR dodaje do systemu komputerowego atrakcyjne efekty i funkcjonalność. Entuzjaści chcący uprościć i przyspieszyć proces budowy komputera dzięki rewolucyjnemy ekosystemowi iCUE LINK mają do wyboru nowe wentylatory z serii LX RGB RX MAX. Produkty z serii LX RGB zachwycają podwójnymi pętlami podświetlenia RGB, doskonale łącząc najwyższą wydajność chłodzenia z zachwycającymi pokazami świetlnymi. Dla miłośników wydajności 30-milimetrowe wentylatory z serii RX MAX zapewniają zwiększony przepływ powietrza i niesłychanie cichą pracę. Są wzmocnione polimerem ciekłokrystalicznym oraz można je kupić w wersji RGB lub bez RGB.

Konstruktorzy pragnący bezpośredniej kontroli na płycie głównej przez szeregowe połączenia PWM z pewnością zainteresują się nową serią wentylatorów RS, które są dostępne także w wersji ARGB. 

Computex2024 PR 3

Rewolucyjne chłodzenie z serią iCUE LINK TITAN: Te układy chłodzenia procesora wyposażono w nowoczesną technologię CORSAIR FlowDrive z trzyfazowym silnikiem i precyzyjnie wykonaną płytką chłodzącą o powierzchni zapewniającej maksymalny kontakt z procesorem. Wydajne wentylatory RX RGB rozpraszają ciepło, a zatyczka pompki z żywym podświetleniem RGB nadaje efektowny wygląd.

Nowe moduły CapSwap, zgodne ze wszystkimi układami chłodzenia z serii iCUE LINK, w tym także TITAN, pozwalają w łatwy sposób nadać atrakcyjniejszy wygląd i zwiększyć funkcjonalność układu chłodzenia. Moduł Groove o wyjątkowym profilowanym wyglądzie odmieni styl Twojej konstrukcji, a moduł wentylatora układu VRM chłodzi części płyty głównej w okolicy procesora, a więc jest idealnym wyborem dla zaawansowanych użytkowników zajmujących się podkręcaniem. Te dwa nowe moduły dołączają do już dostępnego modułu ekranu LCD w ciągle rozbudowywanym zestawie akcesoriów CapSwap.

Computex2024 PR 4

Zdobądź przewagę dzięki wciągającym efektom wizualnym: Poznaj zachwycającą jakość obrazu na 34-calowym wygiętym monitorze gamingowym QD-OLED XENEON 34WQHD240-C, który charakteryzuje się 0,03-milisekundowym czasem reakcji szary do szarego, 240-hercową częstotliwością odświeżania i nieskończonym współczynnikiem kontrastu oraz ma certyfikat zgodności z technologią VESA DisplayHDR TrueBlack 400 zapewniającą niezwykle żywy obraz.

Computex2024 PR 5

Doskonałość i wydajność w kompaktowym rozmiarze: Kompaktowy wcale nie musi być mniej wydajny. Poznaj komputer CORSAIR ONE i500 — cud inżynierii, który może być wyposażony nawet w kartę graficzną NVIDIA GeForce RTX 4090 i procesor Intel Core i9-14900K — z technologią sztucznej inteligencji i wielokrotnie nagradzanymi podzespołami CORSAIR dla twórców materiałów cyfrowych, profesjonalistów i graczy. Wersje ciemne drewno i jasne drewno są już dostępne, a wersja ciemny metal będzie dostępna wkrótce.

Computex2024 PR 6

Następna generacja zasilaczy do wysokiej klasy kompaktowych konstrukcji: Wielokrotnie nagradzana seria małych zasilaczy SF dołącza do linii zasilaczy CORSAIR zgodnych ze standardem ATX 3.1. Te znakomite zasilacze z certyfikatem 80 PLUS Platinum są dostępne w wersjach o mocy do 1000 W. Ich złącza Micro-Fit typu 5 zajmują mniej miejsca, dzięki czemu ułatwiają prowadzenie przewodów i zapewniają zgodność z większą liczbą obudów.

Computex2024 PR 7

Wszechstronne obudowy komputerowe: Obudowy 3500X i 9000D RGB AIRFLOW zrobią doskonałe wrażenie zarówno podczas budowy wydajnego sprzętu do gier, jak i eleganckiej profesjonalnej stacji roboczej. Obudowa 3500X ma zachwycającą konstrukcję ze szkła hartowanego o wszechstronnym układzie, który pozwala na montaż dużych kart graficznych i płyt głównych do rozmiaru EATX — ewentualnie możesz wybrać ukrycie przewodów dzięki płycie głównej ASUS BTF lub MSI PROJECT ZERO z ukrytymi odwróconymi złączami.

Obudowa super-tower 9000D RGB AIRFLOW, bazująca na modelu 1000D, to doskonały wybór do budowy ambitnych konstrukcji. Oczekujący na przyznanie patentu system InfiniRail pozwala przesuwać wentylatory po szynie, aby skierować strumień powietrza dokładnie tam, gdzie trzeba. Dołączony koncentrator systemowy iCUE LINK pozwala na szybką budowę nawet najwyższej klasy wydajnych komputerów przy użyciu prostych złączy i bez plątaniny kabli.

Za pomocą tych innowacji CORSAIR wspiera entuzjastów na każdym poziomie, łącząc wydajność z niezrównaną łatwością personalizacji umożliwiającą stworzenie konstrukcji marzeń.

Szczegółowe informacje na temat wszystkich nowych produktów CORSAIR zaprezentowanych na targach Computex można znaleźć na stronie https://corsair.com/computex.

Dostępność i ceny

Komputer CORSAIR ONE i500 jest już dostępny w sprzedaży w sklepie internetowym firmy CORSAIR oraz w światowej sieci autoryzowanych sprzedawców detalicznych i dystrybutorów firmy CORSAIR. Wszystkie pozostałe produkty zaprezentowane na targach Computex pojawią się w sprzedaży później w 2024 r.

Aktualne informacje o cenach produktów zaprezentowanych na targach Computex można uzyskać w witrynie internetowej firmy CORSAIR lub kontaktując się z przedstawicielem handlowym albo PR firmy CORSAIR.

Strony internetowe

Więcej informacji na temat produktów zaprezentowanych na targach Computex można znaleźć pod adresem:

https://corsair.com/computex

Zdjęcia produktu

Zdjęcia w wysokiej rozdzielczości produktów CORSAIR zaprezentowanych na targach Computex można znaleźć pod adresem:

https://pr.cor.sr/Computex_2024

Klucz dostępu: Com_tx24PR

Informacje o firmie CORSAIR

Firma CORSAIR (NASDAQ: CRSR) jest światowym liderem w dziedzinie opracowywania i wytwarzania wysokiej klasy sprzętu oraz zaawansowanych technologii dla graczy, twórców treści i entuzjastów komputerów. Marka CORSAIR obejmuje kompletną rodzinę produktów, które idealnie ze sobą współpracują: od wielokrotnie nagradzanych podzespołów i urządzeń peryferyjnych do komputerów po najwyższej jakości sprzęt do streamingu, inteligentne podświetlenie otoczenia oraz usługi treningowe dla esportowców. Dzięki nim każdy — od amatorów po zawodowców — może wznieść się na wyżyny swoich możliwości.

Copyright © 2024 CORSAIR Memory, Inc. Wszelkie prawa zastrzeżone. CORSAIR i logo z żaglami są zastrzeżonymi znakami towarowymi firmy CORSAIR w Stanach Zjednoczonych i innych krajach. Wszelkie inne nazwy firm i lub produktów mogą być nazwami handlowymi, znakami towarowymi lub zastrzeżonymi znakami towarowymi odpowiednich właścicieli. Funkcje, ceny, dostępność i dane techniczne mogą ulec zmianie bez powiadomienia.

Kontakty PR firmy CORSAIR/Elgato

 

Region

Przedstawiciel

Informacje kontaktowe

Zastępca dyrektora ds. WW PR

Yannick Friedsam

yannick.friedsam@corsair.com

PR — USA i Kanada

Justin Ocbina

Andrew Williams

justin.ocbina@corsair.com

andrew.r.williams@corsair.com

PR — WIELKA BRYTANIA

Andrew Ditchburn

andrew.ditchburn@corsair.com

PR — Skandynawia i Benelux

Gabriel Begorgis

gabriel.begorgis@corsair.com

PR — Niemcy, Austria, Szwajcaria

Stefan Quiring

stefan.quiring@corsair.com

PR — Włochy

Davide Salvioni

davide.salvioni@corsair.com

PR — Bliski Wschód, Afryka Północna i Turcja

Tarek Hamdy

tarek.hamdy@corsair.com

PR — Wschodnia Unia Europejska

Cezary Górny

cezary.gorny@corsair.com

PR — Hiszpania i Portugalia

Noelia Colino

noelia.colino@corsair.com

PR — Francja

Clemence Garcia

clemence.garcia@corsair.com

PR — Wietnam

Phuong Doan

phuong.doan@corsair.com

PR – Hongkong

Zack Chang

zack.chang@corsair.com

PR — Japonia

Fuyuhata Jin

fuyuhata.jin@corsair.com 

PR — Indie i Azja Południowo-Wschodnia

Zaid Khan

zaid.khan@corsair.com  

PR — Australia i Nowa Zelandia oraz RPA

Amy Chang

amy.chang@corsair.com

PR — Ameryka Łacińska

Juan Pablo Kempter

juanpablo.kempter@corsair.com

PR — Azja Południowo-Wschodnia

Vich Cheepsujjayan

vich.cheep@corsair.com

PR — Tajwan

Kevin Hsu

kevin.hsu@corsair.com

Contact Information